Sretne i ugodne blagdane želi Vam Zaklada Sveučilišta

Blagdansko radno vrijeme Zaklade

Ured Zaklade Sveučilišta u Rijeci u vrijeme blagdana, u periodu od 24. prosinca 2019.  do 6. siječnja 2020. godine bit će ograničeno dostupan.

U slučaju upita, slobodno se obratite na mail zaklada@uniri.hr.

Želimo Vam ugodne i sretne blagdane!

Proglašeni Realizator 2019. pobjednici

Case study Realizator 2019. povezalo je 95 studenata i studentica različitih sastavnica Sveučilišta u Rijeci sa šest poduzeća i institucija – Arriva Hrvatska, Dogma nekretnine, Grad Kastav, Hoteli Njivice, Jadran galenski laboratorij i MEP, u najvećoj ediciji natjecanja do sada.… Nastavi čitati

Uručene Nagrade Zaklade i Nagrada za transfer znanja

Na svečanosti koja se održala u četvrtak 12. prosinca 2019. na Rektoratu Sveučilišta, dodijeljene su godišnje Nagrade Zaklade Sveučilišta u Rijeci za kalendarsku godinu 2018. istaknutim mladim znanstvenicima i znanstvenicima, te jedna nagrada za životno djelo.

Nazočnima su čestitali… Nastavi čitati

Predstavljena Realizator 2019. poslovna rješenja

U srijedu, 11. prosinca 2019., u Znanstveno tehnologijskom parku Step Ri, održan je Pitching Day Competition, velika završnica case study natjecanja Realizator 2019.

Objavljen program Realizator 2019. završnice

Protekom više od mjesec dana od Realizatora 2019. otvorenja, predstavljanja poslovnih slučajeva i marljivog rada studenata na njihovim kreativnim rješenjima, bliži nam se Win modul, odnosno najdinamičnija završnica case study natjecanja Pitching Day Competition.

Nastavi čitati

Poziv na svečanu dodjelu Nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci i Nagrade za transfer znanja

Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci na svojoj je 83. sjednici donio Odluku o dodjeli Nagrada Zaklade za kalendarsku godinu 2018. i Odluku o dodjeli Nagrade za transfer znanja.

U kategoriji mladi znanstvenici, za područje biomedicinske i prirodne… Nastavi čitati

Predana rješenja poslovnih slučajeva i otvoren PLAY modul

Nakon START, SUPPORT te LEARN & MINGLE, danas službeno započinje PLAY modul case study natjecanja Realizator 2019.

Predstavnice Zaklade na sastanku Lokalne grupe za podršku REFREsh projekta

Predstavnice Zaklade Sveučilišta u Rijeci, ravnateljica izv. prof. dr. sc. Iva Rinčić i stručna suradnica za razvojne projekte Andrea Laurić sudjelovale su 27. studenog 2019. na sastanku Lokalne grupe za podršku (Local Support Group) REFREsh projekta.

Projekt REFREsh financiran je… Nastavi čitati

Realizator 2019.: Upute za predaju rješenja poslovnih slučajeva

Dragi realizatori i realizatorice, približavamo se roku predaje rješenja poslovnih slučajeva. U nastavku vam donosimo nekoliko važnih uputa.

Poziv na tribinu ‘Dual Career: Business or Pleasure?’

Je li „power couple“ samo mit? Ako ne, kako (ne) funkcioniraju dvije karijere?

RiHub, 21. studenog 2019. u 18:00 sati Predviđeno vrijeme trajanja: 90 minuta Voditeljica: Vedrana Lisica Pavlović

Nastavi čitati

Odluka o dodjeli Nagrade za transfer znanja

Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci, a na prijedlog članova radne skupine za evaluaciju prijava, na svojoj je 83. sjednici održanoj 5. studenog 2019. donio Odluku o dodjeli Nagrade za transfer znanja.

Nagrađuje se primjer dobre prakse uspješnog transfera… Nastavi čitati

Prijavite se na master class ‘Journey to Work’

Master Class Journey to Work je radionica Learn & Mingle modula na kojoj ćete kroz praktične primjere usavršiti sastavljanje životopisa te pripremu za razgovor za posao.

Master Class Journey to Work

Put do posla je izazov koji čeka svakoga. Želite… Nastavi čitati

Odluka o dodjeli Nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci 2018.

Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci, a na prijedlog stručnog povjerenstva, na svojoj je 83. sjednici donio Odluku o dodjeli nagrada Zaklade Sveučilišta u Rijeci za kalendarsku godinu 2018.

Odluku u cijelosti, kao i obrazloženje odluke, možete pročitati  OVDJE… Nastavi čitati

Otvorene prijave za speed date ‘Realiziraj se!’

Speed date Realiziraj se! novitet je natjecanja i suradnički program Zaklade Sveučilišta i StartUp Inkubatora Grada Rijeke.

Speed date Realiziraj se!

Imate ideju rješenja poslovnog slučaja, ali i bezbroj pitanja i nedoumica? Voljeli biste dobiti stručni savjet?

RiHub, 14.… Nastavi čitati