Dani Zaklade

Manifestacija obilježavanja 5 godina postojanja i aktivnog djelovanja Zaklade Sveučilišta u Rijeci
Rijeka, 27. do 31. listopada 2008. godine

"Dani Zaklade" osmišljeni su kao petodnevni interdisciplinarni događaj u povodu obilježavanja pet godina postojanja i aktivnog djelovanja Zaklade Sveučilišta u Rijeci.
Program manifestacije bio je podijeljen u tri glavna dijela, i to: svečano otvaranje manifestacije, nastavak projekta "Rijeka z(n)a znanje 2" te aktivnosti koje su uključivale pet tematskih dana pod nazivom "Pet dana grada: pet vizija znanja". Ovom manifestacijom željeli smo prezentirati rad Zaklade, zahvaliti našim osnivačima, članovima podupirateljima i donatorima na stalnoj potpori. Također želja nam je bila predstaviti sve uspješne programe i projekte koje je Zaklada u posljednjih pet godina financijski podupirala.