Natječaji u suradnji s Odjelom za fiziku

Zaklada Sveučilišta u Rijeci u suradnji s Odjelom za fiziku Sveučilišta u Rijeci raspisala je dva natječaja:

1) Natječaj za grafičko oblikovanje mrežnih stranica Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci
Preuzmite tekst natječaja (pdf), obrazac za prijavu (doc) i izjavu o autorstvu (doc).

2) Natječaj za izradu idejnog rješenja promotivnog materijala Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci

Natječaji su bili otvoreni od 16. listopada do 1. prosinca 2008. godine.

Upravni odbor Zaklade, a na prijedlog stručnog povjerenstva, donio je odluku o pobjednicima na navedenim natječajima.
Pobjednik na Natječaju za grafičko oblikovanje mrežnih stranica Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci jest STJEPAN ŠTAJDUHAR, student Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.
Pobjednik na Natječaju za izradu idejnog rješenja promotivnog materijala Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci jest MARIN LUKOVIĆ, student Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.