Poziv volonterima: Smotra Sveučilišta u Rijeci ’09

Dragi volonteri/ke,

Zaklada Sveučilišta u Rijeci treba Vašu pomoć za dežurstvo na Zakladinom štandu u sklopu Smotre Sveučilišta u Rijeci 19. i 20. svibnja od 9.00 do 20.00 sati na trgu ispred hotela Kontinental. Od volontera se očekuje dolazak u dogovoreno vrijeme te informiranje sugrađana o djelatnostima Zaklade. Povedite prijatelje i družite se na Kontu s kolegama s riječkih fakulteta.

Ukoliko ste zainteresirani, molimo da se u raspored dežurstva upišete u one termine koji odgovaraju vašim obvezama te tablicu pošaljete najkasnije do 13. svibnja 2009. godine na adresu e-pošte zaklada@uniri.hr (koordinatorica za volontere: Sandra Nuždić).