Prezentacija publikacije

U sklopu obilježavanja 10. godina akcije gradovi i općine prijatelji djece i 20. godina Konvencije UN-a o pravima djece "Dijete u sigurnom i zdravom gradu", pozivamo Vas na prezentaciju publikacije "Novi pristup sigurnosti u prometu" koja će se održati u četvrtak 28. svibnja 2009. godine s početkom u 12.30 sati u Gradskoj vijećnici, Korzo 16.

Publikacija je rezultat istoimenog okruglog stola održanog u sklopu projekta Zaklade Sveučilišta u Rijeci "Akademska zajednica u prometnoj preventivi" koja raspravlja o razlozima nastavka trenda pogoršanja sigurnosti u prometu s naglaskom na mogućnosti poboljšanja postojeće situacije.