Potpora

Načini prikupljanja sredstava:

Donacije u novcu i stvarima – jednokratke donacije fizičkih i pravnih osoba, namjenske ili nenamjenske.

Prilozi članova podupiratelja Zaklade – godišnja članarina.

Sponzorstva – generalna i djelomična te medijska sponzorstva.

Projekti – kratkotrajne i ciljane aktivnosti prikupljanja sredstava (npr. otvaranje novog studija, opremanje kompjuterske učionice, pokretanje istraživanja značajnog za lokalnu zajednicu, stipendije za deficitarne kadrove i sl.).

Programi – dugotrajne aktivnosti i/ili periodične aktivnosti za prikupljanje manje količine sredstava za realizaciju programa važnog za sveučilište i zajednicu (npr. financiranje centra za psihološku pomoć studentima, i sl.).

Kampanje – dugotrajne aktivnosti za prikupljanje veće količine sredstava, bilo za proširenje temeljnog Fonda ili realizaciju nekog zahtjevnijeg projekta (npr. izgradnja nekog infrastrukturnog objekta).

Uplate se mogu izvršiti kod Zagrebačke banke d.d. na žiro račun Zaklade Sveučilišta u Rijeci: 2360000-1101654604 ZaBa, MB: 1714821, OIB: 71307810072.