dobrotvorna akcija Rijeka z(n)a znanje 3

Zaklada Sveučilišta u Rijeci po treći put organizira dobrotvornu akciju „Rijeka z(n)a znanje“ s ciljem prikupljanja sredstava za financiranje djelatnosti akademske zajednice te promocije ideje društva znanja i same Zaklade.
I ove godine, akcija će se realizirati kroz prodaju materijala (magneta, blokova, majica i kalendara) s karikaturama riječkog strip crtača Ivana Miškovića koji je posebno za ovu prigodu izradio seriju “12xcrno”. Serija prikazuje motive znanstvenih i kulturnih ličnosti koji su živjeli ili djelovali u Rijeci ili na širem regionalnom području, a kupnjom promotivnog materijala ulažete u društvo znanja, konkretno studente, budući da će sredstva prikupljena prodajom istih biti namijenjena isključivo za studentske aktivnosti u sklopu projekta Rijeka z(n)a znanje 3.

Informacije o vrsti i cijeni promotivnog materijala možete pronaći ovdje.
Ukoliko ste zainteresirani za kupnju istih slobodno nam se obratite e-poštom na zaklada@uniri.hr.
Narudžbu ćemo napraviti u skladu s Vašim željama i stanjem naših zaliha.