Poziv volonterima: Smotra Sveučilišta u Rijeci ’10

Dragi volonteri/ke,

Zaklada Sveučilišta u Rijeci treba Vašu pomoć za dežurstvo na Zakladinom info štandu u sklopu Smotre Sveučilišta u Rijeci koja se održava 26. i 27. siječnja 2010. godine u prostorima Dvorane mladosti na Trsatu, Trg Viktora Bubnja 1. Od volontera se očekuje dolazak u dogovoreno vrijeme, informiranje sugrađana o Zakladi i njezinim aktivnostima te prodaja Zakladinog promotivnog materijala.

Ukoliko ste zainteresirani, molimo da se u raspored dežurstva upišete u one termine koji odgovaraju vašim obvezama te tablicu pošaljete najkasnije do 23. siječnja 2010. godine na adresu e-pošte zaklada@uniri.hr (kontakt osoba: Maja Skočanić).