Rijeka z(n)a znanje 3

Zaklada Sveučilišta u Rijeci kreće s projektom "Rijeka z(n)a znanje 3" kojemu je prethodila istoimena dobrotvorna akcija.
Ovim projektom želimo pružiti priliku studentima riječkoga Sveučilišta da se predstave, kako akademskoj zajednici tako i građanima Rijeke, kroz predavanja, radionice, okrugle stolove i tribine koje će sami voditi, uz organizacijsku pomoć Zaklade Sveučilišta u Rijeci.
Projekt  počinje u ožujku u sklopu Sci Cafe STeP-a.

Svi zainteresirani studenti mogu se javiti na zaklada@uniri.hr s temom koju žele predstaviti u svojem izlaganju (navesti ime, prezime, kontakt i ukratko predstaviti sebe i temu).
Za sva dodatna pitanja slobodno se javite na 406 586 (kontakt osoba: Sanja Lujić Pirc).