Predavanje povodom Tjedna održive energije EU

U ime članova organizacijskog tima i polaznika prve Škole održivog razvoja Zaklade Sveučilišta u Rijeci s ponosom Vas pozivamo na predavanje povodom obilježavanja Tjedna održive energije Europske unije.
Predavanje prof. dr. sc. Vladimira Medice s Tehničkog fakulteta u Rijeci na temu „Doprinos održivom razvoju primjenom rashladne energije ukapljenog prirodnog plina“ održat će se u ponedjeljak, 29. ožujka 2010. godine, s početkom u 14.00 sati u Gradskoj vijećnici, Korzo 16.
Moderator predavanja bit će Vjeran Piršić, predsjednik udruga Eko Kvarner i Solarni klaster.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci, na inicijativu organizacijskog tima i polaznika Škole, jedina u Rijeci obilježava ovu hvalevrijedu akciju Europske komisije. Više o Tjednu održive energije EU možete pročitati ovdje.