Rijeka z(n)a znanje – poziv na 3. predavanje

Pozivamo Vas na treće u nizu predavanja u sklopu projekta Rijeka z(n)a znanje u kojima studenti i rani diplomanti imaju priliku predstaviti svoje izuzetno
                                                                    zanimljive radove kolegama i široj javnosti.

Ovoga puta svoje će radove izložiti nekoliko studenata – Neva Hero i Anamaria Maraš, studentice Građevinskog fakulteta, održat će prezentaciju na temu "Prepoznavanje i analiza geometrijskih struktura u graditeljstvu", a Luka Paušić, student Odsjeka za kulturalne studije Filozofskog fakulteta u Rijeci izložit će svoj rad na temu "Dérive – osjetiti grad". Predavanja će se održati u četvrtak, 15. travnja 2010. godine s početkom u 18.30 sati u prostoru Narodne čitaonice, Korzo 24.