Rijeka z(n)a znanje – poziv na 7. predavanje

Pozivamo Vas na sedmo u nizu predavanja u sklopu projekta Rijeka z(n)a znanje, ujedno i posljednje koje će se održati ove akademske godine.

Ovoga puta svoje će radove izložiti čak četiri studenta sa dvije različite teme.
Lea Perinić, studentica Odsjeka za kulturalne studije Filozofskog fakulteta i Katarina Knafelj, studentica Tehničkog fakulteta prezentirat će temu "Alati za poticanje izvaninstitucionalne mobilnosti mladih", a nakon njih će Nikola Vincetić i Iva Buchberger, studenti Filozofskog fakulteta, predstaviti vrlo aktualnu temu "Bolonjska reforma iz studentske perspektive".
Predavanja će se održati u četvrtak, 10. lipnja 2010. godine s početkom u 18.30 sati u prostoru Narodne čitaonice, Korzo 24.

Veselimo se Vašem dolasku!