Poziv na iskaz interesa – Sveučilištarci volontiraju

I ove godine Zaklada Sveučilišta u Rijeci povodom Međunarodnog dana volontera provodi akciju Sveučilištarci volontiraju, kojom želimo potaknuti društvenu odgovornost kod članova Sveučilišta u Rijeci. Ovogodišnja akcija provodi se u suradnji s Franjevačkim svjetovnim redom Trsat u vidu pružanja potpore socijalno najugroženijim Riječanima.
Pozivamo sve zainteresirane da ispune prijavnicu i dostave je na e-mail adresu sanjalp@uniri.hr zaključno sa 1. prosincem 2010. godine. Više o samoj akciji i mogućim načinima uključivanja bit će riječ na prezentaciji koja će se održati 3. prosinca 2010. u 15h u Klubu Sušačana, Franje Račkoga 1B. Program navedenog događaja možete preuzeti ovdje.

Veselimo se Vašim prijavama i zajedničkom radu!