Programi kreditiranja studenata

Zaklada Sveučilišta u Rijeci ne bavi se kreditiranjem studenata, no mnoge poslovne banke pružaju brojne mogućnosti te odobravaju studentske kredite uz razne pogodnosti. Izdvajamo sljedeće programe:

Zakoračite u Erste studentski svijet financija! Osigurajte svoje školovanje uz Erste Club kredite.

Prema  uzoru  na  sva  razvijena  društva u kojima je visoko obrazovanje na listi  prioriteta građana,  Hypo Alpe-Adria-Bank d.d. u ponudi ima povoljne studentske  kredite  koji  omogućavaju  lagodnije  studiranje  za polaznike redovnog,  izvanrednog  i  poslijediplomskog  studija.  Ulaganje  u  studij predstavlja  najbolju  dugoročnu  investiciju  u  samostalnu  budućnost  te smanjenje financijskog tereta za roditelje.

Za sve informacije o studentskim kreditima Hypo banke, obratite se u našu najbližu poslovnicu, nazovite besplatni broj Pozivnog centra 0800 14 14 ili posjetite našu web stranicu.