Nagrađena studentica Nana Spadoni

Danas je u Rektoratu Sveučilišta u Rijeci održano predstavljanje Lions programa međunarodne razmjene te studentice odabrane natječajem za besplatnu međunarodnu razmjenu, kojeg je raspisala Zaklada Sveučilišta u Rijeci u suradnji s Lions klubom Rijeka.

NANA SPADONI, nagrađena studentica engleskog jezika i književnosti te povijesti umjetnosti Filozofskog fakulteta u Rijeci, dobila je priliku za odlazak u Japan u razdoblju od 10. prosinca 2010. do 10. siječnja 2011. godine. Dio razmjene će provesti u kampu za mlade, zajedno s još 34 vršnjaka iz Australije, Japana, Italije, Malezije i Novog Zelanda, tijekom kojeg će razgledati gradove Tokyo i Kyoto. Veći dio svog boravka provest će u Lions obiteljima u mjestima Atami i Ito, te tako iz prve ruke upoznati japansku kulturu i običaje.
Čestitke Nani i ugodan provod u Japanu!