Rijeka z(n)a znanje: Kroz Zemlju i natrag

Zaklada Sveučilišta u Rijeci Vas poziva na prvo u nizu ovogodišnjih predavanja u sklopu projekta Rijeka z(n)a znanje, tijekom kojeg će studentice izabrane na edukaciji Vještine javnog izlaganja imati priliku predstaviti svoje izuzetno zanimljive radove kolegama i široj javnosti.

Prva izlagačica bit će Ivona Matejčić, studentica Odjela za fiziku Sveučilišta u Rijeci. Ona će izložiti koncept svog završnog rada na temu "Kroz Zemlju i natrag", u kojem je riječ o problematiziranju situacije da se hipotetski može izbušiti tunel kroz središte zemlje.
Predavanje će se održati u ponedjeljak, 2. svibnja 2011. godine s početkom u 17 sati u prostoru  Narodne čitaonice, Korzo 24.

Projekt je realiziran pod pokroviteljstvom Raiffeisen banke.