Otvorene prijave za Radionicu 2D i 3D modeliranja

Zaklada Sveučilišta u Rijeci, u ime studentske inicijative bioLeonardo, poziva studente i studentice riječkog Sveučilišta da se priključe Uvodnoj radionici 2D i 3D modeliranja koja će se održati u prostoru Znanstveno-tehnologijskog parka Sveučilišta u Rijeci  20. i 21. svibnja 2011. godine.

Cilj radionice je stjecanje osnovnih znanja 2D skiciranja (tehnika crtanja) te 3D modeliranja. Radionica je za studente u potpunosti besplatna, te za nju nije potrebno predznanje.
Broj sudionika je ograničen, stoga pozivamo studente da, zaključno s 18.05., ispune kratki obrazac za prijavu i pošalju ga na e-mail adresu: zaklada@uniri.hr.
Detaljnije informacije o projektu možete pronaći ovdje, te na Facebook stranici Zaklade Sveučilišta u Rijeci.

Radujemo se Vašim prijavama!

Radionica je organizirana u sklopu projekta "bioLeonardo" kojeg provode studenti Tehničkog fakulteta u Rijeci pod vodstvom mentora dr. sc. Svena Maričića, a koji je sufinanciran Središnjim natječajem Zaklade Sveučilišta u Rijeci 2010.