Raspisan natječaj za edukaciju “Vještine javnog izlaganja”

Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala je natječaj za edukaciju “Vještine javnog izlaganja” za studente Sveučilišta u Rijeci.

Natječaj se raspisuje s ciljem odabira 20 studenata Sveučilišta u Rijeci za edukaciju u trajanju od 12 školskih sati. Edukacija će uključivati radionice, prezentacije radova polaznika te diskusije, a održavat će se 23., 24., 28. i 30. studenoga 2011. godine u prostoru Učiteljskog fakulteta u Rijeci.
Edukacija je organizirana uz potporu Croatia osiguranja d.d., Primorsko-goranske županije i Mreže fondacija Otvoreno društvo te je za studente u potpunosti besplatna.

Tekst natječaja možete preuzeti ovdje.

Prijave se podnose isključivo elektroničkim putem na zaklada@uniri.hr zaključno s 3. studenim 2011. godine u 12.00 sati.