Sveučilištarci volontiraju 2011. – poziv za volontere

Povodom Međunarodnog dana volontera,  Zaklada Sveučilišta u Rijeci, u svojim nastojanjima za poticanjem društvene odgovornosti Sveučilišta u Rijeci i svih njegovih članova, poziva djelatnike i studente Sveučilišta u Rijeci na volontersku akciju Sveučilištarci volontiraju. Akcija će se održati 2. prosinca 2011. godine s početkom u 8:30 sati u dječjem vrtiću „Morčić“.

Pomoć velikog broja volontera potrebna nam je kako bismo ogradu spomenutog dječjeg vrtića pretvorili iz Slike 1 u Sliku 2. Sudionicima nije potrebno posebno predznanje, a sav potreban materijal osigurat će Zaklada Sveučilišta u Rijeci u suradnji s tvrtkom Kalina d.o.o.

Slika 1                                                                        Slika 2

Uključite se i ove godine u akciju Sveučilištarci volontiraju i omogućite najmlađim članovima naše zajednice sigurniji i ugodniji boravak u vrtiću. Ispunjenu prijavnicu pošaljite koordinatorici akcije Sandri Nuždić na adresu e-pošte snuzdic@uniri.hr najkasnije do 22. studenog 2011. godine.