Ciklus tribina PRIČE IZ MARGINE

Danas je u prekrasnom ambijentu Ville Ružić održana konferencija za medije na kojoj je službeno predstavljen javnosti novi projekt Zaklade Sveučilišta u Rijeci – ciklus tribina PRIČE IZ MARGINE.

Na službenom predstavljanju sudjelovali su:

• dr. sc. Sanja Barić, izv. prof., ravnateljica Zaklade i moderatorica tribine “(Pre)poznaju li pravne norme obilježje spola?”
  • Theodor de Canziani Jakšić, skrbitelj spomeničke knjižnice i zbirke Mažuranić-Brlić-Ružić
  • Martina Čip, copywriter i suosnivačica tvrtke CIPMANN d.o.o.
  • Kristina Posilović, asistentica na Odsjeku za kroatistiku Filozofskog fakulteta u Rijeci i moderatorica tribine “Nosi li pismo biljeg spola?”

Prva tribina iz ciklusa “Nosi li pismo biljeg spola?” održat će se već u srijedu, 7. ožujka 2012. godine, ususret Danu žena, u Gradskoj vijećnici (Korzo 16) s početkom u 15.00 sati. Pridružite nam se u propitivanju rodnih tema, ovog mjeseca iz perspektive umjetnosti i umjetnika (književnost i film).