Suradnja Zaklade i Microsofta

Zaklada Sveučilišta u Rijeci uspostavila je suradnju s Microsoftom Hrvatska d.o.o. Zagreb u svojim nastojanjima da studentima i djelatnicima Sveučilišta u Rijeci omogući besplatnu edukaciju, i to ovoga puta o Microsoftovim tehnologijama.

Iskoristite priliku i prijavite se za semestralnu radionicu Microsoft ASP.NETMVC WEB programiranja koja će se odvijati svakoga petka od 17,00 do 19,00 sati u razdoblju od 2. ožujka do 1. lipnja 2012. godine u prostorijama Odjela za informatiku Sveučilišta u Rijeci. Predavač je specijalist za Microsoftove tehnologije Hrvoje Hudoletnjak.

Prijave šaljite na e-mail Microsoft Student Partnera u Rijeci Andreja Matijevića andrej.matijevic@studentpartner.com najkasnije do petka, 2. ožujka u 12,00 sati. Broj sudionika je ograničen, a prednost pri odabiru imat će studenti i djelatnici Sveučilišta u Rijeci s relevantnim predznanjem i iskustvom.