Akademska donatorska večera

Večeras će se u restoranu „Kampus“ (Kampus Sveučilišta u Rijeci na Trsatu) s početkom u 18.30 sati održati Akademska donatorska večera pod visokim pokroviteljstvom predsjednika Republike Hrvatske prof. dr. sc. Ive Josipovića, a u organizaciji Nacionalne Zaklade za potporu učeničkom i studentskom standardu, Sveučilišta u Rijeci i Zaklade Sveučilišta u Rijeci.

Svrha događanja jest promicanje važnosti potpore učeničkom i studentskom standardu te prikupljanje sredstava za studentske stipendije. Sav prihod od prikupljenih donacija namijenjen je fondu za dodjelu studentskih stipendija Nacionalne Zaklade za potporu učeničkom i studentskom standardu i kampanji “Vjetar u leđa znanja” Zaklade Sveučilišta u Rijeci.

Zahvaljujemo se svim donatorima koji će svojim prisustvom uveličati ovaj događaj, a svojom uplatom pomoći našim studentima.