Otvorene prijave za 3. Školu održivog razvoja

Zaklada Sveučilišta u Rijeci poziva studente i studentice riječkog Sveučilišta da se priključe radu 3. Škole održivog razvoja koja će se održati u prostoru Studentskog centra Sveučilišta u Rijeci u razdoblju 18-19. i 25.-26. svibnja 2012. godine.

Tekst natječaja u kojem možete pročitati detaljnije informacije o projektu i načinu prijave preuzmite ovdje.

Uvjereni smo da će Vam sudjelovanje u Školi pružiti pregršt novih znanja i iskustava te Vas dodatno osvijestiti o nužnosti promjena u zajednici.

Škola je za studente u potpunosti besplatna, zahvaljujući potpori Mreže fondacija Otvoreno Društvo, Primorsko-goranskoj županiji i Croatia osiguranju d.d.

Rok za prijavu je 4.svibnja u 14.00 sati.

Radujemo se Vašim prijavama!