Poziv volonterima: 3. Škola održivog razvoja

Zaklada Sveučilišta u Rijeci ove godine organizira 3. Školu održivog razvoja koja će se održati u razdoblju 18.-19. i 25.-26. svibnja 2012. (petak u popodnevnim satima, a subotama od 10-17h) u prostorima Studentskog centra na Kampusu Sveučilišta u Rijeci.

Ovim putem pozivamo sve studente i studentice koji bi bili voljni sudjelovati u provedbi Škole kao volonteri da nam se pridruže! Od volontera se očekuje dolazak u dogovoreno vrijeme te pomoć organizatorima u provedbi.

Ako ste zainteresirani, molimo Vas da ispunite prijavnicu te da se u raspored volontiranja upišete u one termine koji odgovaraju Vašim obvezama. Prijavnicu (s rasporedom) pošaljite najkasnije do 15. svibnja 2012. godine na adresu e-pošte skolaodrzivograzvoja@gmail.com.

Studenti koji su već upisani u bazu volontera Zaklade trebaju samo ispuniti raspored volontiranja budući da druge podatke već imamo.