Psihološko savjetovalište Sveučilišnog savjetovališnog centra i Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisuju natječaj

Psihološko savjetovalište Sveučilišnog savjetovališnog centra u suradnji sa Zakladom Sveučilišta u Rijeci raspisuju natječaj za sudjelovanje na psihoedukativnoj radionici za poticanje razvoja prezentacijskih vještina.

Natječaj se raspisuje sa ciljem odabira 12 studenata, a radionica će se održati u sklopu obilježavanja 15. godina djelovanja Psihološkog savjetovališta Sveučilišnog savjetovališnog centra,  13. studenog 2013. u prostoru Sveučilišnog savjetovališnog centra.

Rok za podnošenje prijava je 28. listopada 2013. do 23:59 sati.

Tekst natječaja

Obrazac za prijavu