Zaklada na Sajmu stipendija i visokog obrazovanja u Rijeci

Na Sajmu stipendija i visokog obrazovanja koji se održao 17. listopada 2013. na Filozofskom fakultetu, Zaklada Sveučilišta u Rijeci predstavila je posjetiteljima različite programe, projekte i natječaje koji su trenutno aktualni ili se pripremaju u skoroj budućnosti. Studenti koji su obilazili štandove najviše je dojmila kampanja „Vjetar u leđa znanja“  točnije  fond „Maestral“. Ovom kampanjom Zaklada će stipendirati studente Sveučilišta u Rijeci temeljem socijalnih kriterija.

Osim kampanje „Vjetar u leđa znanja“  predstavljen je  Natječaj za sufinanciranje studentskih aktivnosti koji će biti objavljen krajem mjeseca listopada ove godine, a koji je već dobro poznat većini studenata riječkog Sveučilišta.

Na sajmu su učenici, studenti i ostali zainteresirani mogli na jednom mjestu saznati sve o studiranju u Hrvatskoj i inozemstvu, kao i o različitim mogućnostima stipendiranja.