Natječaj za izradu dizajna promotivnog plakata Sveučilišta u Rijeci

U suradnji sa Sveučilištem u Rijeci (programska sredstva Projekta Analiza postojećeg stanja i kampanja informiranja u srednjim školama s naglaskom na tehničke, biotehničke, biomedicinske i prirodne znanosti), Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisuje Natječaj za izradu dizajna promotivnog plakata Sveučilišta u Rijeci.

Pobjedniku natječaja dodjeljuje se novčana nagrada u iznosu od 3.000,00 kuna brutto.

Natječaj je otvoren od 11. do 25. studenog 2013. godine, a na natječaj se mogu prijaviti svi zainteresirani.

Preuzmite tekst natječaja i svu potrebnu dokumentaciju.

Radovi se mogu dostaviti osobno ili poštom na adresu:

Zaklada Sveučilišta u Rijeci

Trg braće Mažuranića 10

51000 Rijeka

s naznakom: NATJEČAJ za izradu dizajna promotivnog plakata Sveučilišta u Rijeci.