Održana treking utrka “Akademski zec”

Zaklada Sveučilišta u Rijeci, Riječki športski sveučilišni savez i Grad Kastav organizirali su treking utrku Akademski zec u Kastavskoj šumi.

Cilj utrke bio je da ekipe u što kraćem roku obiđu 10 kontrolnih točaka sakrivenih u Kastavskoj šumi, a najuspješnija od 24 ekipe (70tak sudionika) bila je ekipa BOSANCI (Teddy Delač, Aris Naglić i Josip Toto) – 0:54:02, iza njih je stigla ekipa STUDENT i PROFESORICA ( Edita Papa Dukić i Bojan Novak) 1:10:57, a broncu su osvojili VIKINZI (Nika Orešković, Ivan Crljenko i Luka Martelanc) 1:11:40.

Hvala svima koji ste sudjelovali u ovoj utrci i veliko hvala svima koji ste pomogli ostvariti ovu ideju.

Zbog Vaših komentara na kraju utrke potruditi ćemo se napraviti ih još nekoliko.