Rezultati natječaja za dodjelu stipendija iz kampanje “Vjetar u leđa znanja” – fond “Maestral”

Natječaj za dodjelu stipendija iz kampanje “Vjetar u leđa znanja” fond “Maestral” bio je otvoren od 14. veljače do 14. travnja 2014. godine.

Upravni odbor Zaklade, na svojoj 61. sjednici, donio je odluku o dodjeli stipendija temeljem navedenog natječaja.

Odluku možete pogledati ovdje.

S obzirom na činjenicu da studenti koji su dobili stipendiju Sveučilišta u Rijeci i stipendiju Zaklade Sveučilišta u Rijeci nisu u mogućnosti primati obje stipendije, dosadašnja rang lista se pomiče za četiri mjesta, a tablicu novih dobitnika možete pogledati ovdje.