HEP osigurao sredstva za Zakladin projekt namijenjen studentima

Zaklada Sveučilišta u Rijeci prijavila je projekt “Energija za razvoj – Potpora studentskim idejama i projektima za razvoj zajednice” na javni natječaj HEP grupe za dodjelu donacija “Svjetlo na zajedničkom putu 2014”.

Na spomenutom natječaju, Zaklada je dobila sredstva kojim će financirati studentske projekte usmjerene razvoju, mjerljivim rezultatima i pozitivnom utjecaju na što širi krug potencijalnih korisnika u Primorsko-goranskoj županiji. Cilj je Zaklade podupirati studentske projekte iz održivog razvoja i pametne specijalizacije regije, inovacija i novih tehnologija za razvoj, razvoja zajednice i obnovljivih izvora energije, socijalne pravde, društvenog poduzetništva i zdravog življenja.

Raspisivanje natječaja predviđeno je za početak listopada 2014.

Zaklada zahvaljuje HEP grupi koji je osigurao sredstva za projekt “Energija za razvoj – Potpora studentskim idejama i projektima za razvoj zajednice”