Produžen rok za prijavu na natječaj u okviru projekta “Energija za razvoj: potpora studentskim idejama i projektima za razvoj zajednice”

Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisala je natječaj za dodjelu sredstava u okviru projekta “Energija za razvoj: potpora studentskim idejama i projektima za razvoj zajednice”.

Na natječaj se mogu prijaviti studenti pojedinci i studentske inicijative, a rok za prijavu na natječaj je produžen do 30. studenog 2014. godine.

Zaklada financira studentske projekte usmjerene razvoju, mjerljivim rezultatima i pozitivnom utjecaju na što širi krug potencijalnih korisnika u Primorsko-goranskoj županiji.

Preuzmite tekst natječaja i odgovarajuće obrasce za prijavu.