Svečano uručivanje sredstava prikupljenih na humanitarnoj aukciji slika

U četvrtak 18. prosinca 2014. u prostorijama Zaklade Sveučilišta u Rijeci održalo se je svečano uručivanje sredstava prikupljenih na humanitarnoj aukciji slika. Podsjetimo, aukcija je održana 2. prosinca 2014. u riječkom klubu Phanas, u organizaciji tvrtke Metis d.d. i Zaklade Sveučilišta u Rijeci. Sredstva su prikupljana za tri institucije: Centar za rehabilitaciju Rijeka, Dječji dom “Ivana Brlić Mažuranić” Lovran i Dom za psihički bolesne odrasle osobe „Turnić“.

Budući da je na aukciji prikupljeno 75.000,oo kn, ravnateljica Zaklade doc.dr.sc. Iva Rinčić  svakoj od triju navedenih institucija predala je donaciju u iznosu od 25.000,00 kn.

Još jednom se zahvaljujemo svima koji su podržali ovu a(u)kciju!

Na slici (s lijeva na desno):

ravnateljica Gordana Saršon, Centar za rehabilitaciju Rijeka

ravnateljica Martina Kalčić, Dom za psihički bolesne odrasle osobe „Turnić“

ravnateljica Suzana Mravinac, Dječji dom “ Ivana Brlić Mažuranić“ Lovran

Ivana Martinović, Metis d.d.

ravnateljica Iva Rinčić, Zaklada Sveučilišta u Rijeci