Zaklada Sveučilišta u Rijeci promovira sufinancirane studentske projekte u okviru „ENERGIJA ZA RAZVOJ: POTPORA STUDENTSKIM IDEJAMA I PROJEKTIMA ZA RAZVOJ ZAJEDNICE“

Dana 19. ožujka 2015. godine u 12.00 sati u prostorijama Fakulteta za zdravstvene studije (Rijeka, Viktora Cara Emina 3), ravnateljica Zaklade doc. dr. sc. Iva Rinčić prisustvovat će konferenciji za medije na kojoj će predstaviti rad Zaklade i rezultate nedavno završenog natječaja „ENERGIJA ZA RAZVOJ: POTPORA STUDENTSKIM IDEJAMA I PROJEKTIMA ZA RAZVOJ ZAJEDNICE“. Konferencija se održava u okviru Dana Fakulteta zdravstvenih studija Sveučilišta u Rijeci, te je prilika za promociju uspješnih studentskih projekata. Podsjetimo, jedan od sufinanciranih projekata na Zakladinom je natječaju projekt Krune Topolskog, studenta III. godine preddiplomskog studija Fizioterapije „Pokreni se i vježbajmo zajedno“. Na konferenciji će također govoriti dekan Fakulteta za zdravstvene studije, prof. dr. sc. Alan Šustić i mentorica studenata doc. dr. sc. Vanja Vasiljev Marchesi.

Zaklada je sredstva za ovaj natječaj osigurala prijavom na program „Svjetlo na zajedničkom putu“ HEP grupe.

Cjeloviti program Dana Fakulteta pogledajte ovdje: Program Dana FZS 2015