Održan AKADEMSKI ZEC!

Zaklada Sveučilišta u Rijeci, Riječki športski sveučilišni savez i Grad Kastav organizirali su u subotu 23. svibnja 2015. treking utrku Akademski zec u Kastavskoj šumi. Iako je kiša nemilosrdno padala na utrci je sudjelovalo 18 ekipa odnosno 50tak sudionika.
Cilj utrke bio je da ekipe u što kraćem vremenu obiđu 6 kontrolnih točaka sakrivenih u Kastavskoj šumi, a najuspješniji su bili ARGONAUTI (Neven Grubišić, Mate Barić, Saša Milanović), iza njih je stigla ekipa VVV (Mario Vukelić, Alana Vukelić, Siniša Vilke) dok je broncu osvojila ekipa NAUTIKA (Srđan Žuškin, Igor Rudan).
Hvala svima koji su sudjelovali u ovoj utrci i veliko hvala svima koji su pomogli ostvariti ovu ideju. Više detalja u ZAKonu br. 18!