Otvorene prijave za treking utrku AKADEMSKI ZEC

Zaklada Sveučilišta u Rijeci organizira, u suradnji sa Riječkim športskim sveučilišnim savezom i Gradom Kastvom, treking utrku na kastavskoj šetnici Zec (10 km), u subotu, 23. svibnja s početkom u 10:30 sati.

Riječ je o utrci namijenjenoj studentima i djelatnicima Sveučilišta u Rijeci ali i svim zainteresiranim građanima koji će se u grupama (minimalno dva člana, maksimalno tri) boriti za simbolične nagrade. Nakon utrke uslijedit će proglašenje pobjednika, dodjela nagrada i ugodno druženje.

Prijavite se putem prijavnice (nakon što popunite prijavnicu, molimo pošaljite je na ana.kola@uniri.hr)!

Cilj ovog projekta je potaknuti studente i djelatnike Sveučilišta, ali i građane, na kretanje i druženje u prirodi, te unapređenje zdravog načina života.