Poziv na tribinu “Aktivni građani kao (pred)uvjet funkcioniranja ustavne demokracije”

Udruga za razvoj visokoga školstva „Universitas“  organizira tribinu pod nazivom “Aktivni građani kao (pred)uvjet funkcioniranja ustavne demokracije”.

Tribina će biti održana u srijedu 20. siječnja 2016. godine s početkom u 12.30 sati u predavaonici 006 (prizemlje) na Filozofskom fakultetu u Rijeci (Kampus na Trsatu).

Gošća  je izv. prof. dr. sc. Sanja Barić, predstojnica Katedre za ustavno pravo s Pravnog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, a  moderator dr. sc. Marko Turk, član Izvršnog odbora Universitasa.