Natječaj za stručno osposobljavanje za Suradnika/icu za odnose s javnošću Zaklade Sveučilišta – ROK 25.4.

Rijeka, 18. travnja 2016.

Na temelju čl. 24. st. 3. Statuta Zaklade Sveučilišta u Rijeci i Odluke Upravnog odbora Zaklade Sveučilišta u Rijeci od 15. ožujka 2016., Zaklada Sveučilišta u Rijeci raspisuje

N A T J E Č A J

za

stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa na mjesto

Suradnik za odnose s javnošću (m/ž)

– jedan izvršitelj

Opis poslova:

  • sudjelovanje u osmišljavanju i izradi komunikacijske strategije Zaklade Sveučilišta u Rijeci,
  • sudjelovanje u izradi i provedbi akcijskog plana komunikacijske strategije koja uključuje: upravljanje web portalom, društvenim mrežama, odnosima s medijima, administrativno i interno komuniciranje, te event management
  • sudjelovanje u pripremi i vođenju sastanaka vezanih uz internu komunikaciju i odnose s javnošću Zaklade,
  • sudjelovanje u pripremi svih strateških dokumenata potrebih za kvalitetnu provedbu komunikacijske strategije,
  • sudjelovanje u komunikaciji s medijima putem izrade medijskih dopisa i konferencija za novinare
  • sudjelovanje u pripremi, produkciji i uređivanju tekstualnih, video i audio priloga na portalu Zaklade Sveučilišta u Rijeci i društvenim mrežama,
  • sudjelovanje u pripremi i izradi Zakladinog glasnika ZAKon i popratnog newslettera,
  • sudjelovanje u službenim putovanjima u svrhu produkcije tekstova i priloga za internet stranicu Zaklade,
  • sudjelovanje u organizaciji Zakladinih projekata, akcija i promotivnih događanja
  • sudjelovanje u administrativno-tehničkim poslovima poput odgovaranja na upite, pripremu medijskih materijala i sl.

Uvjeti:

  • ispunjavanje uvjeta za korištenje mjere “Rad, staž i prijevoz“,
  • hrvatsko državljanstvo,
  • VSS društveno- humanističkog smjera,
  • izvrsno poznavanje hrvatskog jezika u govoru i pismu,
  • izvrsno poznanje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • poznavanje rada na računalu i internet pretraživaču,
  • usmjerenost na visoke standarde u poslu i sklonost timskom radu,
  • komunikativnost i sposobnost lakog pismenog i usmenog izražavanja,
  • razumijevanje osnovnih pojmova struke odnosa s javnošću,
  • izražena volja za učenjem

Pristupnici uz prijavu prilažu:

  • presliku domovnice,
  • presliku diplome,
  • životopis,
  • motivacijsko pismo

Prijave se dostavljaju isključivo poštom u roku od 8 dana od dana objave Natječaja na internet stranicama Zaklade na adresu: Zaklada Sveučilišta u Rijeci, Trg braće Mažuranića 10, 51 000 Rijeka, s naznakom: za natječaj „Suradnik za odnose s javnošću (m/ž)“.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u roku od 15 dana od dana isteka Natječaja.

Arhiva

O nama | Prioriteti | Organizacijska struktura | Temeljni dokumenti | Godišnja izvješća | Djelatnost Upravnog odbora