Natječaj za izradu vizualnog identiteta Zaklade Sveučilišta u Rijeci

Zaklada Sveučilišta u Rijeci poziva sve autore i kreativne timove da se prijave na natječaj za izradu idejnog rješenja vizualnog identiteta Zaklade Sveučilišta u Rijeci.

Cilj natječaja je postići prepoznatljiv, originalan, komunikativan i suvremen vizualni identitet kao temelj sustavne komunikacije Zaklade Sveučilišta u Rijeci prema korisnicima, partnerima i javnosti.

Novi vizualni identitet Zaklade Sveučilišta u Rijeci zamišljen je kao važan segment kontinuirane komunikacije Zaklade sa svim dionicima akademskog i javnog života u gradu Rijeci i regiji, ali i u nacionalnim i međunarodnim relacijama.

Cilj je vizualnog identiteta Zakladu prikazati kao neovisnu instituciju s dugogodišnjom tradicijom, ali i kao inovativni prostor suradnje različitih aktera, čiji interdisciplinarni pristup i kreativna sinergija pridonose razvoju akademske i lokalne zajednice grada Rijeke u europskom kontekstu.

Projektni zadatak natječaja kao i cjelokupnu natječajnu dokumentaciju možete pronaći na sljedećim poveznicama:

TEKST NATJEČAJA / PRIJAVNI OBRAZAC / OBRAZAC A / OBRAZAC B

Rok za primanje natječajnih radova je 23. svibnja 2016. godine.