Tjedan intelektualnog vlasništva u Rijeci

Ured za transfer tehnologije Sveučilišta u Rijeci u suradnji s Odjelom za poduzetništvo Grada Rijeke povodom obilježavanja Svjetskog dana intelektualnog vlasništva organizira Tjedan intelektualnog vlasništva od 25. do 29. travnja 2016. godine.

U navedenom tjednu na različitim lokacijama održat će se niz kratkih predavanja na temu poticanja stvaranja inovacija i važnosti zaštite intelektualnog vlasništva.

Otvorenje događaja bit će održano u ponedjeljak, 25. travnja 2016.g. s početkom u 12 sati u STEP RI znanstveno-tehnologijskom parku Sveučilišta u Rijeci, Radmile Matejčić 10.

Program s rasporedom događanja možete pogledati na poveznici – Tjedan intelektualnog vlasnistva_2016_Program.