Rezultati natječaja za izradu idejnog rješenja nagrade Fritz Jahr

Temeljem Sporazuma o poslovnoj suradnji između Znanstvenog centra izvrsnosti za integrativnu bioetiku pri Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (ZCIIB), Dokumentacijsko – istraživačkog centra za europsku bioetiku „Fritz Jahr” Sveučilišta u Rijeci (DICEB) i Zaklade Sveučilišta u Rijeci (Zaklada), zaključenog i potpisanog u Rijeci 02. svibnja 2016. godine, raspisan je natječaj za izradu IDEJNOG RJEŠENJA NAGRADE ZA PROMOCIJU EUROPSKE BIOETIKE „FRITZ JAHR“.

Na prijedlog povjerenstva, a u ime naručitelja predstojnik DICEB-a, prof. dr. sc. Amir Muzur donio je odluku o odabiru pobjedničkog rada:

Prijedlog RAVNOTEŽA
Autor: Jan Pavlović
Suradnica: Maša Milovac

Odluku u cjelosti pročitajte na poveznici – Odluka o odabiru pobjedničkog rada za idejno rješenje nagrade Fritz Jahr, a pobjednički rad pogledajte na – Ravnoteža – idejno rješenje nagrade Fritz Jahr.

Srdačne čestitke autoru pobjedničkog rada!