Prijavite se na Kreativnu radionicu studentske inicijative bioLeonardo

kreativni radZaklada Sveučilišta u Rijeci u suradnji s Akademijom primijenjenih umjetnosti (APU)  i studentskom inicijativom bioLeonardo poziva vas da se prijavite na Kreativnu radionicu.

Cilj radionice je potaknuti studente različitih struka za poboljšanje razmišljanja o kreativnom pristupu vlastitom profesionalnom radu.

Na Kreativnoj radionici možete razviti svoje ideje, vježbati uz mentore, napredovati u umjetničkom izričaju, slušati izlaganja o kreativnom radu i još mnogo toga!

Želiš crtati, slikati, fotografirati, izraziti se kreativno? Ponesi svoje ambicije i dobru volju, ostalo je na nama da te uvedemo u svijet koji pomiče granice – tamo gdje logični um susreće kreativnost!

Kreativna radionica održat će se na Akademiji primijenjenih umjetnosti 12. i 13., te 19. i 20. svibnja od 16 do 20h (učionica A210). Prijaviti se možete putem linka za prijavu.

ROK PRIJAVE: 11. svibanj 2016.