Obavijest o produžetku roka za izbor idejnog rješenja vizualnog identiteta

Zaklada Sveučilišta u Rijeci obavještava autore/ice i kreativne timove koji su se prijavili na Natječaj za izradu idejnog rješenja vizualnog identiteta kako se rok za izbor pobjedničkog rada produžuje na najranije 1. srpnja 2016., a točan datum bit će određen nakon prvog sastanka Ocjenjivačkog suda.

Razlog navedenom je raspisivanje i administriranje središnjih Zakladinih natječaja za organizaciju i sudjelovanje na znanstvenim skupovima.

Na natječaj za izradu idejnog rješenja vizualnog identiteta Zaklade Sveučilišta u Rijeci pristiglo je ukupno 40 radova.

O rezultatima natječaja prijavitelji će biti obaviješteni e-mailom, a vijest o izboru pobjedničkog rada bit će objavljena i na mrežnim stranicama Zaklade Sveučilišta u Rijeci.