Rok za izbor idejnog rješenja vizualnog identiteta – 15. rujna 2016.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci obavještava autore/ice i kreativne timove koji su se prijavili na Natječaj za izradu idejnog rješenja vizualnog identiteta kako je novi rok za izbor pobjedničkog rada 15. rujna 2016.

Rok za odabir produžen je radi nemogućnosti organiziranja sjednice Upravnog odbora tijekom ljetne stanke, te administriranja središnjih Zakladinih natječaja za organizaciju i sudjelovanje na znanstvenim skupovima.

Na natječaj za izradu idejnog rješenja vizualnog identiteta Zaklade Sveučilišta u Rijeci pristiglo je ukupno 4o radova.

O rezultatima natječaja prijavitelji će biti obaviješteni e-mailom, a vijest o izboru pobjedničkog rada bit će objavljena i na mrežnim stranicama Zaklade Sveučilišta u Rijeci.

Unaprijed zahvaljujemo na strpljenju.