Rezultati natječaja za sudjelovanje i organizaciju skupova

Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci na svojoj 70. sjednici održanoj 1. rujna 2016., donio je Odluku o dodjeli sredstava temeljem Natječaja za sudjelovanje na skupovima (znanstvenim/stručnim skupovima i umjetničkim programima) i Natječaja za organizaciju skupova (znanstvenih/stručnih skupova i umjetničkih programa).

Navedeni natječaji bili su otvoreni od 02. svibnja do 02. lipnja 2016. godine, a pristiglo je ukupno 118 prijava, od kojih 88 za sudjelovanje na skupovima te 30 za organizaciju skupova, od kojih je 27 zadovoljilo formalne uvjete.

Rezultate Natječaja za sudjelovanje na skupovima možete pogledati OVDJE , a rezultate natječaja za organizaciju skupova OVDJE.

O daljnjem postupku dodjele sredstava svi korisnici bit će pravovremeno obaviješteni.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci čestita svim dobitnicima i dobitnicama!