Donatorska aukcija iznad svih očekivanja – prikupljeno više od 100 tisuća kuna!

U prostorima konobe Tarse  jučer je održana četvrta po redu Donatorska aukcija slika u organizacije Zaklade Sveučilišta u Rijeci i tvrtke Metis d.d. Iz godine u godinu ova suradnja pokazuje se sve uspješnijom, a o tome svjedoči i ukupno prikupljeni iznos od čak 106.920,00 kuna!

Navedeni iznos bit će doniran u humanitarne svrhe Centru za rehabilitacija Rijeka, Centru za rehabilitaciju Slava Raškaj Rijeka i uložen u Zakladin fond Studenti za društvo znanja za financiranje studentskih projekata i opremanje Centra za biomodeliranje i inovacije u medicini Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Zakladin tim zahvaljuje se svima koji su pridonijeli ovoj akciji – posebice tvrtki Metis d.d. za partnerstvo u organizaciji, donatorima slikarskih radova, fotografija i tomboli, konobi Tarsa na srdačnom gostoprimstvu, vrijednim volonterima te posebice kupcima koji su još jednom potvrdili veliki humanitarni karakter i prepoznali važnost njegovanja filantropske kulture u našoj zajednici.

Do sljedeće aukcije, srdačno Vas pozdravljamo!

Zaklada Sveučilišta u Rijeci