Stipendija za hrvatsko doktorsko istraživanje u Kanadi

Stipendija za hrvatsko doktorsko istraživanje iskoristiva je u akademskoj godini 2017-2018 (1. rujna 2017. – 31. kolovoza 2018.) na Wirth Institutu za austrijske i srednjoeuropske studije Sveučilišta Alberta, u Edmontonu, Kanada. Stipendija iznosi CAN $ 27,600.00.

Prijaviti se mogu svi iz disciplina humanističkih znanosti, društvenih znanosti te likovne umjetnosti. Kandidati moraju biti hrvatski državljani upisani u doktorski program na hrvatskom sveučilištu i imati izvrsno vladanje u govoru i pismu engleskog jezika.

Rok za prijave je 10. travnja 2017., a sve informacije o prijavi možete pronaći ovdje.