Zaklada na susretu županijske uprave s gradonačelnicima i općinskim načelnicima PGŽ-a

IMG_20170406_171128

Dana 06.04.2017., u Baški na otoku Krku, održan je susret županijske uprave s načelnicima i gradonačelnicima, u suradnji s uredom Primorsko goranske županije, na kojem su sudjelovale i Ravnateljica Zaklade Sveučilišta u Rijeci Iva Rinčić te stručna suradnica za financije i razvojne projekte Andrea Laurić.

Ravnateljica Rinčić prisutnima je izložila prezentaciju na temu „Zaklada Sveučilišta u Rijeci: Suradnjom do lokalnog razvoja“, u kojoj je predstavila opcije i mogućnosti suradnje sa Zakladom Sveučilišta u Rijeci. Osvrtom na prethodnih 15 godina rada Zaklade, kao i planove nove razvojne politike Zaklade, predstavnicima lokalne samouprave ponuđeni su različiti projekti i natječaji koje Zaklada može kreirati prema njihovim potrebama, te provesti u suradnji sa studentima i nastavnicima riječke akademske zajednice.