Otvorene prijave na Startup Camp Rijeka 2017.

Step Ri znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci i Veleposlanstvo SAD u Zagrebu organiziraju Startup Camp Rijeka 2017, poduzetnički kamp koji se održava šestu godinu zaredom s ciljem poticanja poduzetništva i poboljšanja investicijske klime u Hrvatskoj.

Startup Camp Rijeka održati će se u prostorima STEP RI znanstveno-tehnologijskog parka Sveučilišta u Rijeci od 13. do 17. rujna 2017. godine.

Riječ je o petodnevnom programu strukturiranog mentoriranja tijekom kojeg uspješni poduzetnici i investitori iz Hrvatske i Amerike pomažu budućim poduzetnicima, odabranim kandidatima između 18 i 35 godina, razviti ideju kako bi stvorili održivi poslovni pothvat.

Osim strukturiranog mentoriranja, najbolji timovi će imati priliku osvojiti i bogate nagrade.

Sudjelovanje za sve sudionike je besplatno i uključuje smještaj i prehranu. Prijave se zaprimaju od 18. svibnja do 18. lipnja 2017. godine na sljedećoj poveznici, a detaljne informacije možete saznati na službenoj web stranici Startup kampa.