Rezultati natječaja za sufinanciranje studentskih aktivnosti

Upravni odbor Zaklade Sveučilišta u Rijeci na svojoj 73. sjednici održanoj 12. srpnja 2017., donio je Odluku o dodjeli sredstava temeljem Natječaja za sufinanciranje studentskih aktivnosti (projekti studenata, studentskih udruga ili inicijativa i stručno usavršavanje studenata)

Navedeni natječaj bio je otvoren od 19. travnja do 19. svibnja 2017. godine, a pristiglo je ukupno 22 prijave, od čega njih 13 za projekte studenata, studentskih udruga ili inicijativa, te devet za stručno usavršavanje studenata.

Rezultate Natječaja možete pogledati OVDJE .

O daljnjem postupku dodjele sredstava svi korisnici bit će pravovremeno obaviješteni.

Zaklada Sveučilišta u Rijeci čestita svim dobitnicima i dobitnicama!