Realizator 2017. poziv za volontere

Realizator je studentsko case study natjecanje u rješavanju stvarnih poslovnih slučajeva poduzeća. Natjecanje organizira Zaklada Sveučilišta u Rijeci, u suradnji sa Step Ri znanstveno tehnologijskim parkom i poduzećima koji u natjecanju sudjeluju u svojstvu partnera čije slučajeve studenti rješavaju. Ovogodišnja poduzeća su Infobip d.o.o.Jadran galenski laboratorij d.d.Javna ustanova PrirodaMetis d.d.  i Zagrebačka banka d.d.

Zadaci studentskih timova sastoje se od pisanja rješenja poslovnog slučaja poduzeća kojeg su prethodno sami odabrali, te prezentacije rješenja na završnom događanju Pitching day competition. Osim natjecateljskog djela, bit će organizirane i edukativne aktivnosti radionice pisanja poslovnog plana, generiranja ideja, te javnog izlaganja u formi pitch-a. Natjecanje će se održavati od 2. studenog do 22. prosinca, a više informacija možete pronaći OVDJE.

Kako bi što kvalitetnije proveli i promovirali Realizator 2017., Zaklada Sveučilišta otvara nekoliko volonterskih pozicija. Ako te zanima organizacija, promocija natjecanja i menadžment događanja, javite nam se putem sljedeće poveznice najkasnije do 29. listopada 2017.

Veselimo se vašim prijavama!